ZESPÓŁ

 • Ela

  właścicielka
  Co tu dużo pisać. Serce Jaśkowej Zagrody. Wszystko co trafia na Wasze talerze, każdy smak, każdy szczegół to jej zasługa. Każda zdobyta nagroda, każdy certyfikat to właśnie serce naszej Pani Eli. Uwielbia zaszyć się w domku w puszczy, z mężem Jasiem, psem i trzema kotami. Oczywiście nie omieszka zabrać ze sobą pierogów do lepienia lub ciast do upieczenia... Niereformowalne!
 • Ania

  menager
  Ania, nasz prawnik, marketingowiec. Bardzo logiczna i poukładana, przy tym z ogromnym sercem! Zafascynowana nauką, szczególnie astronomią. Uwielbia gotować. Kiedy schodzimy się u niej w sobotnie wieczory nie pozwala nam siedzieć przy pustym stole. W jej wypadku nie sprawdza się powiedzenie "szewc bez butów chodzi". To dzięki Ani wszystkie jaśkowe przyjęcia chodzą jak w zegarku, a w cateringach dla gości nie brak ani jednej pozycji.
 • Ala

  współwłaścicielka
  Architektka, graficzka, maniaczka robótek ręcznych, ostatnio robienia stron internetowych. Jest zapaloną miłośniczką podróżowania. Uwielbia poznawać ludzi i chwytać się nowych zadań. Ma sto pomysłów na minutę, z czasem to staje się dość męczące. Zdjęcia na które patrzycie to jej zasługa. Dba o wystrój jaśkowy ten realny i wirtualny.