Cała sala!

08
Maj
2015

Kochani Jaśkowi!
Spieszę pisać, że jutro mamy ciężki dzień komunijny, jak to niektórzy niepochlebnie przebąkiwali z kątów, atak komunistów. Oczywiście takie głupie żarty, co złego to nie my:)
11230730_820869671300863_4373032729983571750_n
W związku z tym nasze moce przerobowe jutro, co pragnę skromnie zaznaczyć będą MOCNO OGRANICZONE! od 14 do 17 będziemy praktycznie wyłączeni z hucznego szczególnie w weekendy życia towarzyskiego. Co bardziej wygłodnialych prosimy o dużą dozę wyrozumiałości i złożenia nam miłej wizyty w innych godzinach.

Dzisiaj w ruch szło właściwie wszystko. Szefowa nasza kochana, złamała nogę mimo to na wózku bardzo dzielnie upiekla cały samochód dostawczy ciast na przyjęcia! Dosłownie cały. Ciasta piekne, rumiane, białe puchate śmietankowe i księgi i tarty owocowe. Nosić przyznam było ciężko. Szczególnie tarty z ułożonymi na wierzchu truskawkami i brzoskwiniami zalanymi galaretką. Niektórzy, co bardziej zabawni znajomi – szefowej pieczenie na wózku naśladują dziwnym machaniem rąk po bokach. Bardzo śmieszne przyznajemy. Sami niech sobie tak pomachają
Emotikon wink
oh Wy łobuzy!

By dojść do siebie i wszystko odgruzować poniedziałek będzie poniedziałkiem technicznym. Zajrzyjcie do nas dopiero we wtorek, jeśli ktoś przyjdzie zagniewany na pewno odpowiednio się nim zajmiemy!
Wybaczcie nam ten maj burzliwy!

No Comments

Dodaj komentarz